A A A
BIP Urzędu Miejskiego w Józefowie
To jest wersja archiwalna z dnia 27.01.2011, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Zmiana obsady sołtysów po wyborach

Sołectwa


Osiedle Józefów Centrum

Wiktoria Słupska




Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wiktoria Słupska
tel. 084 - 6878349


Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Wiktoria Słupska
  2. Jan Garbacz
  3. Tadeusz Gontarz
  4. Józef Hopko
  5. Bogusława Momot


Osiedle Józefów Morgi

Gabriel Kutrzepa




Przewodniczący Zarządu Osiedla Gabriel Kutrzepa
tel. 084 - 6878447


Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Gabriel Kutrzepa
  2. Stanisław Karwan
  3. Jan Mielniczek
  4. Zbigniew Późniak
  5. Mirosław Surmacz


Osiedle Józefów Pardysówka

Ryszard Ostasz




Przewodniczący Zarządu Osiedla Ryszard Ostasz
tel. 084 - 6878710



Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Ryszard Ostasz
  2. Alfred Kudełka
  3. Jan Mazurek
  4. Stanisław Ostasz
  5. Stanisław Żybura


Sołectwo Borowina

Teresa Łokaj




Sołtys Teresa Łokaj
tel. 084 - 6878118



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Teresa Łokaj
  2. Henryk Bojarski
  3. Leszek Bojarski
  4. Marian Haczykowski
  5. Krystyn Kropop
  6. Kazimierz Tracz


Sołectwo Brzeziny

Jan Droździel




Sołtys Jan Droździel
tel. 084 - 6879280



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Jan Droździel
  2. Alina Droździel
  3. Andrzej Droździel
  4. Jerzy Beba


Sołectwo Czarny Las 

Edward Tor




Sołtys Edward Tor
tel. 084 - 6879165



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Edward Tor
  2. Lech Dzida
  3. Stanisław Tor


Sołectwo Długi Kąt

Anna Kula




Sołtys Anna Kula 
tel. 084 - 6878944



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Anna Kula
  2. Ryszard Berdzik
  3. Ryszard Czapka
  4. Irena Mikuła
  5. Piotr Wójcik


Sołectwo Górniki

Bronisław Żmuda




Sołtys Bronisław Żmuda
tel. 084 - 6879473



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Bronisław Żmuda
  2. Wiesław Berdzik
  3. Piotr Gontarz
  4. Henryk Grzyb
  5. Leszek Janiuk
  6. Leszek Mateja


Sołectwo Górecko Stare

Maria Gmyz




Sołtys Maria Gmyz
tel. 084 - 6879216



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Maria Gmyz
  2. Benedykt Bury
  3. Maria Rawiak
  4. Ewelina Surmacz


Sołectwo Hamernia

Ryszard Knap




Sołtys Ryszard Knap
tel. 084 - 6878217



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Ryszard Knap
  2. Tomasz Biszczanik
  3. Jan Borowicz
  4. Jarosław Knap
  5. Radosław Musiał


Sołectwo Majdan Kasztelański

Henryk Krzemiędak




Sołtys Henryk Krzemiędak
tel. 084 - 6879173



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Henryk Krzemiędak
  2. Andrzej Krzemiędak
  3. Henryk Przytuła
  4. Tadeusz Surmacz
  5. Stanisław Surmacz


Sołectwo Majdan Nepryski

Jan Oleszczak




Sołtys Jan Oleszczak
tel.



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Jan Oleszczak
  2. Piotr Gontarz
  3. Franciszek Kropop
  4. Andrzej Lal
  5. Jerzy Nieścior
  6. Teresa Panas 


Sołectwo Samsonówka

Teresa Chodara




Sołtys Teresa Chodara
tel. 084 - 6879140



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Teresa Chodara
  2. Stanisław Buczkowski
  3. Andrzej Kasprzyk
  4. Zofia Mazur
  5. Mariusz Pastuszek


Sołectwo Siedliska

Stanisław Litwin




Sołtys Stanisław Litwin
tel. 0693115246



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Stanisław Litwin
  2. Józef Berdzik
  3. Marek Berdzik
  4. Stanisław Berdzik
  5. Robert Harasiuk
  6. Marian Momot
  7. Marian Rawiak
  8. Władysław Wielgan


Sołectwo Stanisławów

Janusz Momot




Sołtys Janusz Momot
tel. 084 - 6879162



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Janusz Momot
  2. Teresa Bender
  3. Lucyna Buczkowska
  4. Dariusz Kozyra
  5. Henryk Kudełka
  6. Jerzy Kudełka
  7. Tomasz Studnicki


Sołectwo Szopowe

Ryszard Radymiak




Sołtys Ryszard Radymiak
tel. 084 - 6879413



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Ryszard Radymiak
  2. Zenon Holko
  3. Piotr Szopa
  4. Stanisław Szopa
  5. Paweł Świst
  6. Zbigniew Tytoń


Sołectwo Tarnowola

Barbara Łokaj




Sołtys Barbara Łokaj
tel. 084 - 6878214



Skład Rady Sołeckiej:

  1. Barbara Łokaj
  2. Stanisław Droździel
  3. Jan Gontarz
  4. Ryszard Adamowicz
  5. Jan Korona



Opublikował: Krzysztof Łazorczyk
Publikacja dnia: 27.01.2011
Podpisał: Krzysztof Łazorczyk
Dokument z dnia: 23.01.2011
Dokument oglądany razy: 3 119

Góra strony