A A A
BIP Urzędu Miejskiego w Józefowie

Sołectwa


Osiedle Józefów Centrum

Wiktoria Słupska




Przewodnicząca Zarządu Osiedla Wiktoria Słupska
tel. 84 - 6878349

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Wiktoria Słupska
  2. Robert Rudnicki
  3. Czesław Zaklekta
  4. Józef Hopko
  5. Bogusława Momot


Osiedle Józefów Morgi

Gabriel Kutrzepa




Przewodniczący Zarządu Osiedla Gabriel Kutrzepa
tel. 84 - 6878447

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Gabriel Kutrzepa
  2. Stanisław Karwan
  3. Krzysztof Babiuch
  4. Jan Zielonka
  5. Dariusz Słupski


Osiedle Józefów Pardysówka

Ryszard Ostasz




Przewodniczący Zarządu Osiedla Ryszard Ostasz
tel. 84 - 6878710

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Ryszard Ostasz
  2. Alfred Kudełka
  3. Józef Ostasz
  4. Stanisław Ostasz
  5. Andrzej Pogudz


Sołectwo Borowina

Teresa Łokaj




Sołtys Teresa Łokaj
tel. 84 - 6878118

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Teresa Łokaj
  2. Tadeusz Borowiec
  3. Sylwester Margol
  4. Marian Haczykowski
  5. Krystyn Kropop
  6. Kazimierz Tracz


Sołectwo Brzeziny

Jan Droździel




Sołtys Jan Droździel
tel. 84 - 6879280

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Jan Droździel
  2. Jan Amrosz
  3. Teodor puźniak
  4. Dorota Zawiślak


Sołectwo Czarny Las 

Edward Tor




Sołtys Edward Tor
tel. 84 - 6879165

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Edward Tor
  2. Hubert Paska
  3. Katarzyna Zakrzewska


Sołectwo Długi Kąt

Anna Kula




Sołtys Anna Kula 
tel. 84 - 6878944

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Anna Kula
  2. Marian Brytan
  3. Ryszard Czapka
  4. Zdzisław Kusy
  5. Irena Mikuła


Sołectwo Górniki

Bronisław Żmuda




Sołtys Bronisław Żmuda
tel. 84 - 6879473

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Bronisław Żmuda
  2. Wiesław Berdzik
  3. Justyna Cieplak
  4. Marian Grochowicz
  5. Marek Malec
  6. Teresa Umińska


Sołectwo Górecko Stare

Maria Gmyz




Sołtys Maria Gmyz
tel. 84 - 6879216

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Maria Gmyz
  2. Benedykt Bury
  3. Marek Zubala
  4. Ewelina Surmacz


Sołectwo Hamernia

Ryszard Knap




Sołtys Ryszard Knap
tel. 84 - 6878217

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Ryszard Knap
  2. Maria Bździuch
  3. Tomasz Surmacz
  4. Stanisław Szwed
  5. Wiktor Walczak


Sołectwo Majdan Kasztelański

Henryk Krzemiędak




Sołtys Henryk Krzemiędak
tel. 84 - 6879173

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Henryk Krzemiędak
  2. Jan Jung
  3. Stanisław Kołciuk
  4. Marek Rawiak
  5. Stanisław Surmacz


Sołectwo Majdan Nepryski

Kazimiera Holko




Sołtys Kazimiera Holko
tel. 84 - 6878790, 795025500

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Kazimiera Holko
  2. Tadeusz Gontarz
  3. Maria Kozyra
  4. Andrzej Lal
  5. Ryszard Maziarski
  6. Henryk Paska


Sołectwo Samsonówka

Teresa Chodara




Sołtys Teresa Chodara
tel. 84 - 6879140

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Teresa Chodara
  2. Augustyn Burda
  3. Maria Korek
  4. Teresa Litwin
  5. Ewa Marzec


Sołectwo Siedliska

Karolina Kozyra




Sołtys Karolina Kozyra
tel. 793495344

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Karolina Kozyra
  2. Marta Kolman
  3. Elżbieta Kostrubiec
  4. Stanisław Berdzik
  5. Robert Harasiuk
  6. Marian Momot
  7. Stanisław Litwin
  8. Kazimierz Wancisiewicz


Sołectwo Stanisławów

Janusz Momot




Sołtys Janusz Momot
tel. 84 - 6879162

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Janusz Momot
  2. Teresa Chodara
  3. Lucyna Buczkowska
  4. Sebastian Działa
  5. Stanisław Gralak
  6. Robert Kawa
  7. Izabela Kita
  8. Dariusz Kozyra
  9. Anna Mazur


Sołectwo Szopowe

Ryszard Radymiak




Sołtys Ryszard Radymiak
tel. 84 - 6879413

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Ryszard Radymiak
  2. Zenon Holko
  3. Piotr Szopa
  4. Stanisław Szopa
  5. Zbigniew Tytoń


Sołectwo Tarnowola

Barbara Łokaj




Sołtys Barbara Łokaj
tel. 84 - 6878214

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Barbara Łokaj
  2. Stanisław Bielak
  3. Jan Gontarz
  4. Ryszard Adamowicz
  5. Jan Korona



Opublikował: Krzysztof Łazorczyk
Publikacja dnia: 28.02.2011
Podpisał: Krzysztof Łazorczyk
Dokument z dnia: 23.01.2011
Dokument oglądany razy: 4 161

Góra strony